Polimat Sports Mats

Zajmujemy się produkcją mat i materacy sportowych a także różnego typu sprzętu, który służy do asekuracji podczas wykonywania ćwiczeń, gier i zawodów sportowych.

Od dwunastu lat systematycznie poszerzaliśmy naszą linie produktów i usług dla naszych klientów. Najważniejszy cel jaki sobie postawiliśmy to wyjście ponad standardy w produkcji i sprzedaży. Dlatego nasze materace wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które w połączeniu z nowoczesną technologią, dają Państwu najbezpieczniejszy, wygodny i trwały produkt, którego jakość została potwierdzona przez Instytut Sportu-Certyfikatem Bezpieczeństwa, ważnym wyłącznie z logo naszej firmy, na większość których, firma Polimat udziela 2 letniej gwarancji.

 

Wieloletnie doświadczenie w handlu i obszerna wiedza w zakresie produkcji naszych wyrobów sprawiają, że jesteśmy profesjonalnym i wiarygodnym partnerem, zarówno dla odbiorców w kraju jak i za granicą, czego dowodem jest nawiązanie współpracy z krajami Unii Europejskiej jak i poza Unią.

 

Nasza firma zaprezentowała również swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Projektowania i Budowy Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych raz Zagospodarowania Terenów Miejskich – FSB 2009 i 2011r w Kolonii. W targach wzięło udział 573 wystawców z 41 krajów. Liczba odwiedzających przekroczyła 24.000 osób ze105 krajów. Ekspozycja zwróciła uwagę wielu odwiedzających gości, którzy przekonali się o doskonałości oferowanych przez nas produktów, czego dowodem jest sukcesywnie wzrastająca liczba zadowolonych klientów.

Zróżnicowana oferta naszych produktów służy wyposażeniu zarówno szkolnych sal gimnastycznych, sal rehabilitacyjnych jak i dużych hal i obiektów sportowych. Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy profesjonalną pomoc przy podejmowaniu decyzji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów na naszej  stronie raz w naszym katalogu produktów.

 

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub pomocy przy zamówieniu. Gwarantujemy, iż żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi a każde zamówienie zostanie zrealizowane w jak najkrótszym terminie.