Kilka słów o naszej firmie

Image

Firma POLIMAT S.C z siedzibą w Bielsku-Białej od 2003 roku specjalizuje się 
w produkcji mat i materacy sportowych oraz różnego typu sprzętu służącego do asekuracji podczas wykonywania ćwiczeń. Wieloletnie doświadczenie handlowe i obszerna wiedza w zakresie produkcji naszych produktów sprawiają, że jesteśmy profesjonalnym i wiarygodnym partnerem, zarówno dla odbiorców w kraju jak i za granicą, czego dowodem jest sukcesywny wzrost liczby zadowolonych klientów, a nasze produkty z powodzeniem eksportujemy do trzydziestu krajów na całym świecie. 
Swoim klientom możemy zaoferować wysokiej jakości asortyment, przeznaczony do użytkowania zarówno w zaciszu własnego domu jak i w szkolnych salach gimnastycznych, klubach sportowych, salach rehabilitacyjnych jak i na dużych halach i obiektach sportowych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące produkty:
· materace gimnastyczne
· materace asekuracyjne 
· zeskoki
· osłony
· kształtki gimnastyczne

Image

Od wielu lat systematycznie poszerzamy naszą linie produktów i usług. Najważniejszy cel jaki sobie postawiliśmy to wyjście ponad standardy w produkcji i sprzedaży, dlatego też z wielką satysfakcją możemy Państwa poinformować, iż do naszego asortymentu dołączył w ostatnim czasie następujący sprzęt gimnastyczny:
· ławki
· drabinki 
· skrzynie
· kozły 
· konie

Wszystkie nasze produkty wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami na większość których Firma Polimat S.C posiada certyfikat bezpieczeństwa „B”. Nasze materace i sprzęt sportowy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi dają Państwu bezpieczny, wygodny i trwały produkt.
Nasza firma systematycznie od 2009 roku prezentuje swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Projektowania i Budowy Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych raz Zagospodarowania Terenów Miejskich – w Kolonii. W targach bierze udział wielu wystawców z całego świata a nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem odwiedzających gości.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów na naszej stronie internetowej oraz w katalogu produktów. Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zapewniamy profesjonalną pomoc przy podejmowaniu decyzji.
Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub pomocy przy zamówieniu. Gwarantujemy, iż żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi a każde zamówienie postaramy się zrealizować w jak najkrótszym terminie.