Zeskoki

Zeskoki występują w wersji jedno i dwusegmentowej z których każdy posiada osobny pokrowiec góra wykonana ze specjalnego materiału PCV jednostronnie powlekanego, boki z zastosowaną w środku siatką odpowietrzającą zapewniającą swobodną cyrkulację powietrza spód z materiału antypoślizgowego.Charakterystyczna konstrukcja (komorowa) i wykonanie wkładu z wysoko gatunkowej pianki PU ,gwarantuje doskonałą amortyzację i stabilność materaca podczas użytkowania.Wszystkie elementy zeskoku wyposażone są w mocne uchwyty do transponsportu.
W tego typu zeskokach kołderka jest jednostronna i mocowana jest do segmentów za pomocą patek z rzepemgo jak również z siatki kolcoodpornej.
,pełni funkcję spinającą i zabezpieczjącą zeskoki.Góra kołderki może być wykonana za równo z tkaniny PCV jednostronnie powlekane.

Zeskoki do skoku wzwyż – treningowe

Zeskoki jednosegmentowe, góra wykonana ze specjalnego materiału PCV jednostronnie powlekanego, boki z zastosowaną w środku siatką odpowietrzającą zapewniającą swobodną cyrkulację powietrza, spód z materiału antypoślizgowego, w standardzie również mocne uchwyty do transportu. Charakterystyczna konstrukcja (komorowa) i wykonanie wkładu z wysoko gatunkowej pianki PU, gwarantuje doskonałą amortyzację i stabilność materaca podczas użytkowania.

Polimat produkuje zeskoki lekkoatletyczne, zeskoki, zeskok do skoku o tyczce, zeskok do skoku wzwyż, zeskok szkolny, zeskok sportowy i inne.

Zeskoki do skoku w zwyż z kołderką – treningowe

Zeskoki występują w wersji jedno i dwusegmentowej, z których każdy posiada osobny pokrowiec, góra wykonana ze specjalnego materiału PCV jednostronnie powlekanego, boki z zastosowaną w środku siatką odpowietrzającą, zapewniającą swobodną cyrkulację powietrza spód z materiału antypoślizgowego.Charakterystyczna konstrukcja (komorowa) i wykonanie wkładu z wysoko gatunkowej pianki PU, gwarantuje doskonałą amortyzację i stabilność materaca podczas użytkowania. Wszystkie elementy zeskoku wyposażone są w mocne uchwyty do transportu.
W tego typu zeskokach kołderka jest jednostronna i mocowana jest do segmentów za pomocą patek z rzepem, pełni funkcję spinającą i zabezpieczjącą zeskoki. Góra kołderki może być wykonana zarówno z tkaniny PCV jednostronnie powlekanej jak lub z siatki kolcoodpornej. Wypełnienie wysokogatunkowa pianka PU.

Zeskoki do skoku w zwyż – profesjonalne

Skonstruowane z wygodnych do transportu segmentów, pokrowiec wykonany z góry ze specjalnego materiału PCV jednostronnie powlekanego, boki zastosowaną w środku siatką odpowietrzającą zapewniającą swobodną cyrkulację powietrza,spód z materiału antypoślizgowego.Segmenty łaczonę są ze sobą za pomocą taśmy żakardowej z samozaciskowymi stalowymi klamrami. Charakterystyczna konstrukcja (komorowa) i wykonanie wkładu z wysoko gatunkowej pianki PU ,gwarantuje doskonałą amortyzację i stabilność materaca podczas użytkowania.Wszystkie elementy zeskoku wyposażone są w mocne uchwyty do transponsportu. Kołderka wykonana jest obustronnie z profesjonalnej siatki kolcodpornej przez co zwiększa się dwukrotnie trwałość całego zeskoku.
Bez napięciowy system łączenia kołderki do zeskoku zapobiega niepotrzebnemu utwardzaniu strefy lądowania skaczącego.

Zeskoki do skoku o tyczce- profesjonalne

Skonstruowane z wygodnych do transportu segmentów, pokrowiec wykonany z góry ze specjalnego materiału PCV jednostronnie powlekanego, boki również z tkaniny PCV z zastosowaną w środku siatką odpowietrzającą zapewniającą swobodną cyrkulację powietrza,,spód z materiału antypoślizgowego.Segmenty łaczonę są ze sobą za pomocą taśmy żakardowej z samozaciskowymi stalowymi klamrami. Charakterystyczna konstrukcja (komorowa) i wykonanie wkładu z wysoko gatunkowej pianki PUR ,gwarantuje doskonałą amortyzację i stabilność materaca podczas użytkowania.Wszystkie elementy zeskoku wyposażone są w mocne uchwyty do transponsportu.
Kołderka wykonana jest obustronnie z profesjonalnej siatki kolcodpornej przez co zwiększa się dwukrotnie trwałość całego zeskoku.
Bez napięciowy system łączenia kołderki do zeskoku zapobiega niepotrzebnemu utwardzaniu strefy lądowania skaczącego.

W zeskokch o grubości 70cm kołderka kolcoodporna jest jednostronna i mocowana jest do segmentów za pomocą patek z rzepami.

Dodatkowe wyposażenie

  • Stelaż pod zeskoki
  • Garaż najazdowy
  • Pokrowiec Przeciwdeszczowy