Polimat Sports Mats

Zajmujemy się produkcją mat i materacy sportowych a także różnego typu sprzętu, który służy do asekuracji podczas wykonywania ćwiczeń, gier i zawodów sportowych.

Sporty walki maty

Maty tatami używane jako podłoże w salach treningowych sztuk walki: judo, karate, ju-jitsu, taekwondo i inne, mają wymiary 2m x 1m x 4cm, rzadziej 1m x 1m x 4cm. Wykonane są z pianki poliuretanowej pokrytej winylem o strukturze „słomy ryżowej”. Kolory: oliwkowy, czerwony, niebieski, żółty. Twardość pianki PU waha się zazwyczaj między 180-260 kg/m3. Materace bardziej miękkie przeznaczone są dla początkujących zawodników. Materac podklejany jest specjalną gumą antypoślizgową o strukturze wafla, uniemożliwiającą poruszanie się maty po podłożu.

Maty Puzzle to wysokiej jakości maty treningowe, wykonane z kilku warstw pianki. Idealnie nadają się do wykonywania rzutów oraz walki „w parterze” . Ich konstrukcka – puzzle, umożliwia łatwe rozłożenie i ponownego złożenie pola do treningu! Doskonale nadają się również do indywidualnego treningu w domu. Maty Puzzle są łatwe do transporu i przechowywania.